آموزش کامل SketchUp 8 و LayOut 3 برای معماران و طراحان (به همراه آموزش رندرگيري پيشرفته با Supodium و Kerkythea)

450,000ریال
موجودی: در انبار
قیمت بدون مالیات: 450,000ریال
امتیاز خرید: 1
تولیدکننده:کتاب وارش
مدل کالا: 9604283

توضیح سریع

SketchUp

+

SketchUp نرم‌افزاری برای طراحی سه‌بعدی با ساده‌ترین ابزارها و از سریع‌ترین مسیر است که جهت استفاده مهندسان معمار، طراحان شهری، طراحان صنعتی، مهندسان مکانیک، مهندسان سازه (در مرحله ترسیم سازه) و سایر اشخاصی که سر و کاری با طراحی دارند، ساخته شده است.

کلید موفقیت SketchUp در یادگیری سریع و ساده آن و توانایی انجام کارهای پیچیده در کمترین زمان نسبت به سایر نرم‌افزار‌های سه‌بعدی است.

یکی دیگر از مزایای SketchUp قابلیت همکاری با سایر نرم‌افزار‌ها به‌صورت Plugins می‌باشد. این مزیت باعث می شود که علاوه بر سازندگان اصلی نرم‌افزار، سایر افراد یا شرکت‌ها نیز بتوانند مواردی را به‌صورت جداگانه به آن بیافزایند.

فایل‌های SketchUp به‌راحتی در دیگر نرم‌افزار‌های مهندسی و طراحی مانند AutoCAD و 3DMAX قابل استفاده هستند و هم‌چنین مدلی که در سایر نرم‌افزار‌ها طراحی شده باشد به‌راحتی توسط SketchUp پذیرفته و قابل ویرایش می‌گردد.کتاب آموزش SketchUp 8 با در نظر گرفتن جدیدترین متدهای آموزشی جهان تالیف شده است به‌صورتی‌که ابتدا با عملکرد کلی نرم‌افزار آشنا شده و سپس مرحله به مرحله با توضیحات ساده و تمرین‌های مفید در کاربرد آن مهارت می‌یابید.

علاوه بر خود نرم‌افزار SketchUp 8 آموزش‌های مفید برای نرم‌افزارهای دیگری نیز در این کتاب در نظر گرفته شده است و به‌نوعی مکمل کار بعد از طراحی هستند:

- نرم‌افزار LayOut3 که به‌همراه SketchUp 8 نصب می‌شود و جزئی از آن است.

- نرم‌افزار دیگر یک موتور رندرگیری به‌نام Kerkythea است که یکی از موفق‌ترین نرم‌افزار‌های رندرگیری به‌شمار می‌رود و پشتیبانی بسیار خوبی از آن صورت می‌گیرد. آموزش مربوط به Kerkythea ترجمه‌ای از کتاب Getting started KT 2008 است که توسط تیم طراحی این نرم‌افزار نوشته شده است.

- Su Podium 1.7.3 نیز آخرین نرم‌افزاری است که در این کتاب آموزش آن‌را خواهید دید. این نرم‌افزار به‌صورت plugin بر روی SketchUp نصب شده و رندرگیری واقع‌گرا از مدل‌های طراحی شده را ممکن می‌سازد.

اطلاعات کتابشناختی
عنوان: آموزش کامل SketchUp 8 و LayOut 3 برای معماران و طراحان (به همراه آموزش رندرگيري پيشرفته با Supodium و Kerkythea)
شابک: 9786005524178
پدیدآورنده: مهرداد مؤذن‌زاده
ناشر: کتاب وارش

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب