پر ازدحام | طراحی محصولات معنادار در دنیایی لبریز از انگاره ها

پر ازدحام | طراحی محصولات معنادار در دنیایی لبریز از انگاره ها

1,800,000ریال
موجودی: در انبار
قیمت بدون مالیات: 1,800,000ریال
تولیدکننده:کتاب وارش
مدل کالا: رقعی

توضیح سریع

روبرتو ورگانتي در کتاب جديدش «انسانگرا»ست و «فرد» را در مرکز توجه قرار ميدهد. «فرد» نه موضوع رويکرد تفکر طراحي، بلکه نقطه آغاز فرايند نوآوري است و با عشق ورزيدن به مردم و جامعه، از د...
+

روبرتو ورگانتي در کتاب جديدش «انسانگرا»ست و «فرد» را در مرکز توجه قرار ميدهد. «فرد» نه موضوع رويکرد تفکر طراحي، بلکه نقطه آغاز فرايند نوآوري است و با عشق ورزيدن به مردم و جامعه، از درون به بيرون، انگاره پردازي ميکند. روبرتو در سفري دايره وار که از فرد آغاز و به فرد ختم ميشود، نشان ميدهد چرا در جامعه مدرن ما بيش از هر زمان به نوآوري از طريق معنا، نياز داريم؛ و اينکه چرا اين مفهوم امروزه در کسب و کارها معنا دارد. کتاب «پُر ازدحام» هديه اي ارزشمند و يک يادآوري گرانبهاست براي هر کسي که تلاش کند چيز جديدي در اين دنيا بيافريند.»
ـ مائورو پورچيني، قائم مقام مدير و مدير طراحي، شرکت پپسي

«پُر ازدحام نگاه معمول به نوآوري به مثابه حل مسئله و کليد موفقيت بودن براي خلق انگاره هاي بيشتر براي حل مسائل را به چالش ميکشد. ورگانتي باور دارد که در دنيايي پُر از انگاره، سازمانهايي مزيت رقابتي دارند که چشم اندازهاي نوآورانه داشته باشند، نه سازمانهايي که انگاره هاي بيشتري دارند. اين کتابي بحث انگيز است که به شما نگاهي جديد به نوآوري ميدهد.»
ـ گري پي. پيسانو، استاد مديريت کسب و کار، دانشکده کسب و کار هاروارد

«بايد از خلق چيزهاي جديد به سراغ خلق تفکر جديد برويم تا به هدفها و نيتهاي جديد برسيم. کتاب پُر ازدحام به سنجش نحوه تبديل نوآوري با استفاده از گفتگوي عميق براي يافتن ارتباط و معنا براي آينده ميپردازد.»
ـ اريک کوئينت، قائم مقام رياست و مدير طراحي، شرکت 3M

«نوآوري بنيادي فقط به معني شيوه جديد ساختن چيزها نيست؛ نوآوري بنيادي بيش از هر چيز به معني ارائه چشم انداز جديدي از چيزهاست. اين پيام قوي و ضروري کتاب است. ورگانتي به سازمانها پرداخته است، اما به باور من پيام او فراتر از کسب و کارها ميرود و مخاطبش همه کساني هستند که در گفتگوي اجتماعي درباره آينده حضور دارند.»
ـ اتزيو مانزيني، استاد افتخاري پلي تکنيک ميلان، رئيس شبکه دسيس و نويسنده کتاب «طراحي، وقتي همه طراحي ميکنند: مقدمه اي بر طراحي براي نوآوري اجتماعي»

«اين کتاب به زيبايي نشان ميدهد که معناي نوآوري تغيير کرده است. محصولات خارق عادت، تمايزآفرين نيستند؛ پيشرواني که دنيايي را تصوير ميکنند که پيش از آن وجود نداشته، همان کساني هستند که موفق خواهند شد. روبرتو ورگانتي يکي از کليدهاي راهبردي براي پيشرو بودن کسب و کار را نشان ميدهد؛ ارزش آفريني يعني رساندن هدفي قوي و خلق تجربه هايي که الهام بخش درون و بيرون سازمان باشد.»
ـ برنارد چارلز، نايب رئيس هيئت مديره و مدير عامل شرکت داسو سيستمز

اطلاعات کتابشناختی
عنوان: پر ازدحام | طراحی محصولات معنادار در دنیایی لبریز از انگاره ها
شابک: 9786006654669
پدیدآورنده: روبرتو ورگانتی
مترجم: مهدی مقیمی ندا صالحی
ناشر: کتاب وارش

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب